26 yıllık sektör tecrübesi ile Selçuk PEKER tarafından kurulan PEKER EMLAK İNŞAAT, sektörün en deneyimli firmaları arasına girmeyi başarmış ve Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Kaba inşaat alanında üstlenmiş olduğu tüm projeleri anlaşma kriterlerini her aşamada dikkate alarak taahhüt edilen süre içerisinde kurallarına uygun ve eksiksiz şekilde teslim etmeyi şirket mottosu olarak benimseyen PEKER EMLAK İNŞAAT, sektörün lokomotif inşaat firmaları tarafından Anahtar Teslim Kaba İnşaat alanında tercih edilen çözüm ortağı olarak benimsenmiştir.

Gelişen sektör dinamiklerine sürekli olarak kendini uyarlayan PEKER EMLAK İNŞAAT, insanlığa karşı duyduğu sorumluluk bilinci çerçevesinde geleceğe nitelikli yapılar bırakmak hedefi ile tüm teknolojik donanıma, makine ve ekipmana, sürekliliği bulunan deneyimli insan kaynağına ve gelişmeyi sürekli kılan bir yapıya sahiptir.

Tüm bu özellikler çerçevesinde PEKER EMLAK İNŞAAT, hem ülkemizde hem de global inşaat sektörü alanında öncü oyunculardan olma hedefi ile büyümeye ve gelişmeye tüm gücüyle devam etmektedir.

Yönetim Kurulumuz

Selçuk PEKER

Yönetim Kurulu Başkanı

Sn. Selçuk PEKER 1971 yılı Artvin doğumlu olup, yükseköğrenimini İnşaat mühendisliği dalında tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Sn. Selçuk PEKER 30 yıllık sektör tecrübesi ile PEKER EMLAK İNŞAAT’ı kurduktan kısa süre içerisinde, sektörün en deneyimli firmaları arasına girmesinde ve Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmesinde büyük rol üstlenmiştir. Kaba inşaat denilince sektörün lokomotif inşaat firmalarının ilk aklına gelen isim olmasının sebebi olarak, zamanında ve hatasız iş teslimini iş hayatında her zaman benimsemiş ve bu prensipten hiçbir zaman ödün vermemiştir. Sn. Selçuk PEKER inşaat sektörünün yanında Teknoloji ve Tarım alanında birçok önemli projede yatırımcı olarak bulunmaktadır. PEKER EMLAK İNŞAAT bünyesinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Orhun PEKER

Yönetim Kurulu Başkan Yard. – CEO

Sn. Orhun PEKER 1991 yılı Artvin doğumlu olup, yükseköğrenimini İnşaat mühendisliği dalında tamamlamıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Sn. Orhun PEKER, Türkiye’nin önde gelen kaba inşaat taşeronlarından PEKER EMLAK İNŞAAT’ın çözüm ortağı olduğu enerji, inşaat, turizm, altyapı yatırımları ve sanayi sektörlerinde hayata geçirilen hacimli projelerde yönetici pozisyonunda görev alarak iş hayatına ilişkin kapsamlı bilgi, birikim ve deneyim kazanmıştır. Özellikle yurtdışı projelerin geliştirmesinde rol alarak PEKER EMLAK İNŞAAT’ın global bir oyuncu olmasında büyük rol üstlenmiştir. Sn. Orhun PEKER, Teknoloji ve Tarım alanında yatırımcı olarak yer aldıkları birçok önemli projede yönetim kadrosunda bulunmaktadır. 2018 yılından bu yana PEKER EMLAK İNŞAAT bünyesinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO olarak görev yapmaktadır.