69

Tamamlanan Projeler

7

Devam Eden Projeler

3200

Toplam Ekip

Neden Biz?

 • Tecrübe

  PEKER EMLAK İNŞAAT sektörde 26 yıllık tecrübesi ile uzmanlık gerektiren yapılarda çözüm ortağı olarak tercih edilmektedir.

 • Kalite

  Ödün verilmeyen konuların başında gelen kalite, kullanılan materyal, işçilik ve verilen hizmet alanlarında daima kendini net bir şekilde belli ederek, PEKER EMLAK İNŞAAT’ın kalite ile anılmasına sebep olmuştur.

 • Güven

  Teslim ettiği başarılı projeler neticesinde PEKER EMLAK İNŞAAT, yıllar içerisinde inşaat firmaları arasında güven duyulan bir konuma gelmiş ve geleceğe dair bu güveni daha da sağlamlaştırmak için özveri içerisinde tüm hızıyla yoluna devam etmektedir.

 • Zaman Yönetimi

  Bir projenin en kritik konularından birinin zaman yönetimi olduğunun bilinci ile ilerleyen PEKER EMLAK İNŞAAT, tüm projelerini anlaşma kriterlerine uygun olarak zamanında teslim etmektedir.

 • Yenilik ve Gelişim

  Çağın ihtiyaç ve gereksinimleri ile eş zamanlı olarak şirketin bir bütün halinde gelişmesi için durmaksızın iç yatırımlarına devam eden PEKER EMLAK İNŞAAT, gelişime açık ve yenilikçi tarzı ile çözüm ortaklarına da faydalar sağlamaktadır.

 • Takım Çalışması

  Başarının tesadüf olamayacağına inanan PEKER EMLAK İNŞAAT, yönetim kurulu, yöneticileri, saha ekibi, tedarikçileri ve çözüm ortakları ile şirket içi ve dışı tüm bağlantılarda bireysellikten uzak bir ekip ruhu ile takım çalışmasına üst seviye önem vermektedir.

Hakkımızda

26 yıllık sektör tecrübesi ile Selçuk PEKER tarafından kurulan PEKER EMLAK İNŞAAT, sektörün en deneyimli firmaları arasına girmeyi başarmış ve Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Kaba inşaat alanında üstlenmiş olduğu tüm projeleri anlaşma kriterlerini her aşamada dikkate alarak taahhüt edilen süre içerisinde kurallarına uygun ve eksiksiz şekilde teslim etmeyi şirket mottosu olarak benimseyen PEKER EMLAK İNŞAAT, sektörün lokomotif inşaat firmaları tarafından Anahtar Teslim Kaba İnşaat alanında tercih edilen çözüm ortağı olarak benimsenmiştir.

Yönetim Kurulumuz

 • Selçuk PEKER

  Yönetim Kurulu Başkanı

  Sn. Selçuk PEKER 1971 yılı Artvin doğumlu olup, yükseköğrenimini İnşaat mühendisliği dalında tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Sn. Selçuk PEKER 30 yıllık sektör tecrübesi ile PEKER EMLAK İNŞAAT’ı kurduktan kısa süre içerisinde, sektörün en deneyimli firmaları arasına girmesinde ve Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmesinde büyük rol üstlenmiştir. Kaba inşaat denilince sektörün lokomotif inşaat firmalarının ilk aklına gelen isim olmasının sebebi olarak, zamanında ve hatasız iş teslimini iş hayatında her zaman benimsemiş ve bu prensipten hiçbir zaman ödün vermemiştir. Sn. Selçuk PEKER inşaat sektörünün yanında Teknoloji ve Tarım alanında birçok önemli projede yatırımcı olarak bulunmaktadır. PEKER EMLAK İNŞAAT bünyesinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

 • Orhun PEKER

  Yönetim Kurulu Başkan Yard. – CEO

  Sn. Orhun PEKER 1991 yılı Artvin doğumlu olup, yükseköğrenimini İnşaat mühendisliği dalında tamamlamıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Sn. Orhun PEKER, Türkiye’nin önde gelen kaba inşaat taşeronlarından PEKER EMLAK İNŞAAT’ın çözüm ortağı olduğu enerji, inşaat, turizm, altyapı yatırımları ve sanayi sektörlerinde hayata geçirilen hacimli projelerde yönetici pozisyonunda görev alarak iş hayatına ilişkin kapsamlı bilgi, birikim ve deneyim kazanmıştır. Özellikle yurtdışı projelerin geliştirmesinde rol alarak PEKER EMLAK İNŞAAT’ın global bir oyuncu olmasında büyük rol üstlenmiştir. Sn. Orhun PEKER, Teknoloji ve Tarım alanında yatırımcı olarak yer aldıkları birçok önemli projede yönetim kadrosunda bulunmaktadır. 2018 yılından bu yana PEKER EMLAK İNŞAAT bünyesinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO olarak görev yapmaktadır.

Referanslarımız

Tüm referanslar için tıklayın...